Ogłoszenie

zatrudnimy hostessę na targi SIAL Paris 2024

66945

Podziel się:

Brak zdjęć.

Przepisz kod z obrazka

Region: Île-de-France
Firma: ZPM ZACZYK Sp. z o.o.
Miasto: Paryż
Kod pocztowy: 93420
Ulica: Paris Nord Villepinte
Telefon: +48795469573

dodano: 2024.07.18
ważne do: 2024.09.16
wyświetleń: 153

Szczegóły oferty:

Firma: Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Zaczyk" Sp. z o.o.
Lokalizacja: SIAL Paris 2024, Paris Nord Villepinte
Data: 19-23 października 2024
Poszukujemy Hostessy do Obsługi Stoiska Targowego
Opis stanowiska:
Poszukujemy energicznej i pracowitej hostessy do obsługi naszego stoiska podczas targów SIAL Paris 2024. Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem w obsłudze klienta, płynnie mówisz po francusku i angielsku, to właśnie Ciebie szukamy!
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Miła aparycja i uśmiech na twarzy
Obowiązki:
  • Obsługa kelnerska podczas wydarzeń na stoisku
  • Profesjonalna obsługa stoiska targowego
  • Obsługa recepcji, witanie i rozmowa z gośćmi / nowymi klientami
  • Pomoc w kontaktach z klientami francuskojęzycznymi
  • Udzielanie informacji o firmie i produktach
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia sprawnej organizacji stoiska
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Udział w jednym z największych wydarzeń branżowych
  • BEZ ZAKWATEROWANIA
Jeśli jesteś zainteresowana, prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz krótkim listem motywacyjnym na adres: biuro@zaczyk.pl
Osoba kontaktowa:
Katarzyna Zaczyk +48 795 469 573