Ogłoszenie

Spawacz MIG/ Mag Francja

66574

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: Ecojob

dodano: 2024.06.06
ważne do: 2024.07.06
wyświetleń: 67

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko pracy:
Spawacz MIG - MAG

Twój zakres obowiązków:
  • SPAWANIE MIG-MAG
  • SPAWANIE STALI I INOX,
  • SPAWANIE ELEMENTÓW O DUŻYCH GABARYTACH: 1 T DO 1,5 T,
  • SPAWANIE ELEMENTÓW PRZY PRODUKCJI POJAZDÓW SILNIKOWYCH.

Nasze wymagania:
  • DOŚWIADCZENIE PRZY SPAWANIU MIG/MAG,
  • MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA NA SUWNICĘ POMOSTOWĄ

Co oferujemy:
  • WYNAGRODZENIE 15 € BRUTTO/ h
  • Francuska umowa o pracę  – prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych
  • Nadgodziny dodatkowo płatne od 35h/tyg
  • Premia + 10% na koniec misji za nie wykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc
  • Płatny przejazd na misję ( opłacony bilet na autokar ) lub zwrot za przejazd własnym samochodem według ryczałtu 180 euro + dodatek  za zabranie pasażera 45 euro /osoba
  • Zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu
  • Organizacja zakwaterowania : dopłata do kwatery 260 euro/ mc ( pokój dwuosobowy) , możliwość miejsca w pokoju jednoosobowym za dodatkową dopłatą
  • Amortyzacja za użytkowanie samochodu na dojazdy do pracy : 50 euro / mc
  • Wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca
  • Zwrot za zakup odzieży roboczej na podstawie faktury
  • Badania lekarskie po stronie pracodawcy

    Kontakt: patrycja.sochacka@ecojob.eu