Ogłoszenie

Operator tokarki CNC

55218
Cena: 1,00 EUR (€)

Przepisz kod z obrazka

Region: Nord-Pas-de-Calais
Firma: PowerJobs
Miasto: okolice Lile
Telefon: 728 591 040

dodano: 2021.11.29
ważne do: 2021.12.13
wyświetleń: 321

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2021;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2400 do 2600 euro netto/miesiąc;
  • wynagrodzenie za 152 godziny pracy 2050 euro netto, tj. 13,48 euro netto/godz.;
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
  • dla osób z komunikatywnym j. angielskim lub francuskim dodatek 100 euro netto;
  • zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto / miesiąc;
  • program rekomendacyjny – 450 złotych netto za polecenie pracownika;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.
Zadania:
  • praca w zakładzie jako operator frezarki CNC;
  • produkcja seryjna i jednostkowa;
  • ustawianie maszyny pod daną serię;
  • obróbka elementów dla  przemysły ciężkiego i samochodowego
  • prace na podstawie rysunku technicznego;
  • praca na maszynie: MAZAK INTEGREX I200
  • sterowanie: MAZATROL.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność ustawienia maszyny pod daną serię produkcyjną
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW: 728 591 040
APLIKUJ: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Operator-tokarki-CNC/8120-6319-28-3b6-2619.html