Ogłoszenie

Cieśla szalunkowy

54254

Przepisz kod z obrazka

Region: Bretagne
Firma: Power Jobs
Telefon: +48735993324

dodano: 2021.09.15
ważne do: 2021.10.15
wyświetleń: 242

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Numer ref. C/sz/01/21
Miejsce pracy: Bretania
Zadania:
  • praca na budowie;
  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych;
  • praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA oraz na francuskich systemach SATECO.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla;
  • doświadczenie przy szalunkach systemowych: SATECO, PERI, DOKA;
  • dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem.
Oferujemy:
  • płatne nadgodziny - wynagrodzenie 2000-2300 euro netto;
  • gwarantowaną miesięczną stawkę za 152 godziny - 1900 euro netto, tj. 12,50 euro netto/godz.;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
  • odzież roboczą;
  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika.