Ogłoszenie

Pracownik produkcji serów

54112

Region: cały kraj
Firma: Jobest Services
Telefon: 881411500

dodano: 2021.09.04
ważne do: 2021.10.04
wyświetleń: 595

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Pracownik produkcji serów
Miejsce pracy: Francja/Saint Amour

OBOWIĄZKI :
- pakowanie
- krojenie serów, ważenie
-  kontrola jakości produktów spożywczych (sery)
- praca przy półautomatycznej taśmie produkcyjnej
- etykietowanie produktów, przygotwanie do transportu

WYMAGANIA :
- doświadczenie w pracach na produkcji
- motywacja i dobra organizacja pracy

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- wstępne szkolenie na stanowisku pracy
- stawkę godzinową: 11,20 euro/brutto
- wymiar czasu pracy:  podstawa 35 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy
- godziny nadliczbowe (jak płatne): od  36 do 40 godz. 25%
- praca na 2 zmiany
- koszt zakwaterowania opłaca firma
- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
- długotrwała współpraca

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com