Ogłoszenie

Spawacz (ekipa 3-osobowa)

53005

Przepisz kod z obrazka

Region: Île-de-France
Firma: Europajob
Miasto: KRAKÓW
Kod pocztowy: 30-415
Ulica: WADOWICKA, 6
Telefon: 123490992

dodano: 2021.06.01
ważne do: 2021.07.01
wyświetleń: 243

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Spawacz (ekipa 3-osobowa)

Miejsce pracy: Paryż, Francja
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
- praca w hali dla producenta mostów
- spawanie i składanie konstrukcji w oparciu o plany
- sporadycznie prace związane z cięciem profili piłą; obsługa maszyn (wiertarka, piła), wózka widłowego, obsługa suwnicy (duże gabaryty)

Wymagania:
- min. 3-letnie doświadczenie
- spawanie metodą MAG/pół-automat
- znajomość i czytanie planów
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka francuskiego (min. 1 osoba w ekipie)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową na pełny etat
- wynagrodzenie ok. 2300 €/netto (przewidywane 42-43 godziny tygodniowo)
- zorganizowane zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- zwrot kosztów badań lekarskich
- stały kontakt z polskim koordynatorem i rekruterem również po rozpoczęciu zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: monika.sznajdereuropajob.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.