Ogłoszenie

DEKARZ/POMOCNIK DEKARZA (PRACA W BELGII)

38885

Region: cały kraj
Firma: Jobs Plus
Telefon: 512 032 654

dodano: 2019.01.31
ważne do: 2020.08.26
wyświetleń: 217

Nazywamy się Jobs + i jesteśmy agencją HR. Dla naszego stałego Klienta, belgijskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w pracach dekarskich i blacharskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

DEKARZ/POMOCNIK DEKARZA
Miejsce pracy: Belgia (Liege)

Zakres obowiązków:
- Montaż różnego typu pokryć dachowych (dachówka, gont, łupki, blacha)
- Prace izolacyjne (izolacje foliami wodoszczelnymi, montaż płyt izolacyjnych)
- Mocowanie wykończeń dachowych
- Wymiana ocieplenia i izolacja dachu
- Lutowanie

Wymagania:
- Doświadczenie w pracach dekarskich, min. 2 lata
- Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy
- Sumienność, rzetelność
- Dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
- Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Opiekunem projektu jest Monika Piasecka, która odpowie na dodatkowe pytania, tel. 512 032 654.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV. Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772