Ogłoszenie

Kotlarz przemysłowy praca od zaraz

59989

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: AS INTERIM
Telefon: 788564136

dodano: 2022.12.08
ważne do: 2023.01.07
wyświetleń: 141

AS Interim to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: KOTLARZ PRZEMYSŁOWY
Miejsce pracy: Grenoble/Francja
Zakres obowiązków:
- produkcja ciężkich kotłów grzewczych i ciśnieniowych dla przemysłu
- łączenia blachy  o grubości  10 – 70 mm  między sobą
- formowanie arkuszy blachy przy pomocy palnika
- przygotowywanie materiałów (szlifowanie , wiercenie , cięcie , gięcie elementów przed montażem)
- przewidywanie deformacje materiału związane ze spawaniem
- kontrola nagrzewania i kurczenia metalu

 Wymagania:
- 5 lat doświadczenia przy spawania kotłów,
- biegłość w czytaniu rysunku technicznego,
- dokładność, precyzja, odpowiedzialność
- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy,
- dobra organizacja pracy
- umiejętność wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

 OFERUJEMY :
- pracę tymczasową na terenie Francji
- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem społecznym ,emerytalne, rentowe, wypadkowym
- wymiar czasu pracy: 36 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy
- możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty
- stawka godzinowa: 20,20euro/brutto
- koszt zakwaterowania opłaca firma
- firma oferuję posiłki
- możliwość długotrwałej współpracy
- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com