Ogłoszenie

Monter wykładzin PCV Francja

59818
Cena: 0,00 EUR (€) do negocjacji

Region: cały kraj
Osoba: Aleksandra

dodano: 2022.11.24
ważne do: 2022.12.24
wyświetleń: 153

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Monter wykładzin PCV
Miejsce pracy: Francja - okolice Chambery
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowiska:
- przygotowywanie podłoża
- docinanie oraz klejenie wykładziny podłogowej, linoleum
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• motywacja do pracy
• dokładność i precyzja
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji
Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• bezpłatne zakwaterowanie - jednoosobowe sypialnie wraz z łazienką
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
• opiekę polskiego koordynatora
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: praktyka@europajob.pl wpisując w tytule wiadomości, "monter wykładzin”.
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.