Ogłoszenie

Cieśla - praca przy prefabrykacji

52960

Przepisz kod z obrazka

Region: Corse
Firma: Europajob
Telefon: 123490992

dodano: 2021.05.28
ważne do: 2021.06.27
wyświetleń: 249

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Cieśla - praca przy prefabrykacji

Miejsce pracy: Korsyka Południowa

Opis stanowiska:
- czytanie planów
- produkcja prefabrykowanych konstrukcji betonowych (belki, płyty, panele elewacyjne itd.)

Wymagania:
- umiejętność czytania planów
- doświadczenie w szalunkach drewnianych, zbrojeniach, wykończeniach (wygładzanie i zacieranie)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- samodzielność, terminowość i dokładność w wykonywanych pracach
- dobra organizacja czasu pracy własnej
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji

Oferujemy:
- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- stawka godzinowa + dodatki
- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
- darmowe zakwaterowanie
- dodatek żywieniowy 8, 60 euro za każdy pełny dzień roboczy
- możliwość uzyskania pomocy w organizacji transportu do Francji
- opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: katarzyna.staryeuropajob.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.