Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Elektryk zapewniamy zakwaterowanie (Pracownik Tymczasowy)

44907
Cena: 0,00 EUR (€)

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: Mayotte
Firma: Ecojob
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 61-616
Ulica: Garbary, 35/5
Telefon: 785550732

dodano: 2019.12.06
ważne do: 2019.12.20
wyświetleń: 211

Szczegóły oferty:

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Ecojob poszukuje osób
zainteresowanych pracą w charakterze

Miejsce Pracy: Francja – okolice Annecy / Górna Sabaudia - dep. 74
Rozpoczęcie pracy: Styczeń 2020

Zakres obowiązków:
Praca elektryczne  na dużych obiektach użyteczności publicznej.

Wymagania:
Udokumentowane doświadczenie na stanowisku elektryk,
Wymagane prawo jazd kat.B,
Wymagane podstawy języka francuskiego.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie +20% dodatków ze strony agencji,
Polska umowa o pracę na czas określony,
Wynagrodzenie wypłacone na czas 10tego każdego miesiąca,
Bezpłatne zakwaterowanie,
Zapewniamy dojazd do Francji,
Opiekę polskiego koordynatora podczas trwania kontraktu,
Możliwość dłuższej współpracy,
Zdalne załatwienie wszystkich formalności.

MASZ ZNAJOMEGO KTÓRY SZUKA PRACY ZA GRANICĄ? POLEĆ GO I ZGARNIJ 500 ZŁ BRUTTO
Aktualności