Ogłoszenie

Operator wykrawarki laserowej CNC

42194

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-094
Ulica: Słowackiego 13
Telefon: +48728591040

dodano: 2019.07.12
ważne do: 2019.08.11
wyświetleń: 261

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

lokalizacja: okolice Lyonu, Francja
Rozpoczęcie pracy: 19.08

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca na zakładzie jako operator wykrawarki CNC
  • produkcja seryjna i jednostkowa
  • prace na podstawie rysunku technicznego
  • praca na maszynie firmy: PRIMA POWER, SERIA: LASER GENIUS 6KW

WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC
  • znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019
  • umowa o pracę
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2600 euro netto/miesiąc
  • wynagrodzenie 2000 euro/netto miesiąc za 152 godziny pracy
  • dodatek dla osób ze znajomością j. obcego 100 euro netto /miesiąc
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach
  • dla osób z własnym samochodem - dodatek - 100 euro netto/ miesiąc
  • program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • zapewniona odzież robocza

Zapraszamy do aplikowania !