Ogłoszenie

Operator prasy krawędziowej CNC(giętarki)

42132

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs
Miasto: Lyon
Telefon: +48728591040

dodano: 2019.07.09
ważne do: 2019.08.08
wyświetleń: 294

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

LOKALIZACJA: FRANCJA okolice LYONU
Rozpoczęcie pracy od 19. sierpnia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca na zakładzie jako operator prasy krawędziowej(giętarki)
produkcja seryjna i jednostkowa
prace na podstawie rysunku technicznego
praca na maszynach firmy TRUMPF

WYMAGANIA:
udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC
znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019
umowa o pracę
szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2600 euro netto/miesiąc
wynagrodzenie 2000 euro/netto miesiąc za 152 godziny pracy
dodatek dla osób ze znajomością j. obcego 100 euro netto /miesiąc
zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach
dla osób z własnym samochodem - dodatek - 100 euro netto/ miesiąc
program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
możliwość pracy w nadgodzinach
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
zapewniona odzież robocza

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
tel. 728591040