Ogłoszenie

Cieśla szalunkowy - Francja/Nantes

41855

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-094
Ulica: Słowackiego 13
Telefon: 735993329

dodano: 2019.06.25
ważne do: 2019.07.25
wyświetleń: 280

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do pracy we Francji na stanowisko:
Cieśla szalunkowy
Praca w okolicach Nantes

Zadania:
• praca na budowie
• wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
• praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA oraz na francuskich systemach SATECO

Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla
• doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI, DOKA
• dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na cały rok 2019 i 2020
• szacunkowe wynagrodzenie z nadgodzinami 2100 - 2200 euro netto/miesiąc
• dodatek dla osoby z j. francuskim do 100 euro netto/miesiąc
• wynagrodzenie około 1850 euro netto za 152 h– stawka godzinowa 12, 17 euro netto
• umowę o pracę na pełen etat
• możliwe nadgodziny
• zwrot za przejazd Polska-Francja po przepracowanych dwóch miesiącach w kwocie 50 euro
• zapewnione i opłacone zakwaterowanie
• składki od średniej krajowej
• zwrot za badania lekarskie
• zapewniona odzież robocza
• opieka polskiego koordynatora
• premiujemy polecanie kolejnych pracowników - 100 euro netto za każdą osobę!

CV prosimy wysyłać poprzez formularz: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Ciesla-szalunkowy-od-zaraz-/5448-3499-0-3b6-2619.html