Ogłoszenie

Operator Frezarki Cyfrowej

41655

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-094
Ulica: Słowackiego 13

dodano: 2019.06.14
ważne do: 2019.07.14
wyświetleń: 312

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Numer ref. OFCNC/06/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca na zakładzie jako operator frezarki CNC,
  • produkcja seryjna i jednostkowa,
  • ustawianie maszyny pod daną serię,
  • obróbka elementów o dużych gabarytach,
  • prace na podstawie rysunku technicznego,
  • praca na panelach FANUC lub HEINDENHEIM,
  • praca na maszynie: DECKEL MAHO - DMF 260-11, Supermax YCM-V116B, Fraiseuse Supermax YCM-V188B.

WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność ustawienia maszyny pod daną serię produkcyjną,
  • znajomość języka francuskiego.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019,
  • umowa o pracę,
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2600 euro netto/miesiąc,
  • wynagrodzenie za 152 godziny pracy 2100 euro netto, tj. 13,86 euro netto/godzina,
  • dodatek dla osób ze znajomością j. obcego do 100 euro netto /miesiąc,
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach,
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto / miesiąc,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
  • zapewniona odzież robocza.
CV prosimy przesyłać poprzez formularz: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Operator-Frezarki-Cyfrowej/5451-3502-0-3b6-2619.html