Ogłoszenie

Cieśla szalunkowy - od zaraz!

41285

Przepisz kod z obrazka

Region: Pays de la Loire
Firma: PowerJobs
Telefon: 735993329

dodano: 2019.05.28
ważne do: 2019.06.27
wyświetleń: 312

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do pracy we Francji na stanowisko:
Cieśla szalunkowy
Praca w okolicach Nantes

Zadania:
  • praca na budowie
  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
  • praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA oraz na francuskich systemach SATECO

Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla
  • doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI, DOKA
  • dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019 i 2020
  • szacunkowe wynagrodzenie z nadgodzinami 2100 - 2200 euro netto/miesiąc
  • dodatek dla osoby z j. francuskim do 100 euro netto/miesiąc
  • wynagrodzenie około 1850 euro netto za 152 h– stawka godzinowa  12,17 euro netto
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwe nadgodziny
  • zwrot za przejazd Polska-Francja po przepracowanych dwóch miesiącach w kwocie 50 euro
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • składki od średniej krajowej
  • zwrot za badania lekarskie
  • zapewniona odzież robocza
  • opieka polskiego koordynatora
  • premiujemy polecanie kolejnych pracowników - 100 euro netto za każdą osobę!