Ogłoszenie

Praca od Zaraz przy elewacjach

40620

Region: cały kraj
Firma: GRH
Telefon: 518673665

dodano: 2019.04.24
ważne do: 2019.05.24
wyświetleń: 309

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Monter elewacji
Miejsce pracy: okolice Annecy, Annemasse (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:
- Montaż izolacji termicznych – docieplenia budynków
- Przykręcanie listwy startowej
- Klejenie styropianu /  wełny
- Obsadzanie narożników
- Wtapianie siatki
- Nakładanie tynku
- Malowanie
- Montaż i demontaż rusztowania
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka francuskiego – mile widziana
- Dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- Dobra organizacja czasu pracy własnej
- Prawo jazdy kat. B – mile widziane
Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
- pracę na dłuższy okres czasu,
- darmowe, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- wynagrodzenie od 11-12 euro/h
- dodatki i premie uznaniowe
- nadgodziny płatne według prawa francuskiego +25% +50% ,
- wypłacany ekwiwalent urlopowy w wysokości 10%
- wyrobienie karty ekuz
- składki ZUS opłacane od średniej krajowej
- płatny urlop
- pokrycie kosztów za badania lekarskie
- niezbędne narzędzia do pracy
- opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowanych prosimy o składanie cv poprzez link: http://grh-polska.talentbase.pl/cp/j/9329/s/597/monter-elewacji
lub na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com
Więcej informacji można uzyskać pod nr. Telefonu: +48 518-673-665
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.