Ogłoszenie

Spawacz MAG (Pracownik Tymczasowy)

39185

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: Ecojob
Telefon: 785550732

dodano: 2019.02.14
ważne do: 2019.02.28
wyświetleń: 246

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
STANOWISKO :                        Spawacz MAG

Rozpoczęcie pracy:                 OD ZARAZ

Miejsce pracy:                         35310 Breal sous Montfort

Główne zadania:
  • spawanie metodą MAG blach ocynkowanych wykorzystywanych do produkcji naczep, kabin samochodowych

Oczekiwany profil:
  • umiejętność spawania metodą MAG blachy ocynkoanej
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rusunku technicznego
  • podstawowe prace monterskie oraz ślusarskie

 Oferujemy:
  • polską umowę o pracę na czas określony,
  • proponowana stawka godzinowa:  13 euro brutto/ h,
  • firma oferuje ticket do kantyny w kwocie 7,50 eur,
  • dodatek za pranie odzieży 15,24 eur/ miesiąc
  • dodatek za brak absencji naliczany po przepracowanych 6 miesiącach  : 42 eur/miesiąc - jeśli kandydat nie opuszczał pracy,
  • płatne dni świąteczne
  • +10% dodatek miesięczny (ekwiwalent urlopowy),
  • +10% premia końca misji,
  • nadgodziny: naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:
  • od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej,
  • - od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • zwracamy koszty przejazdy Polska - Francja - Polska 0,50 gr/1km, na terenie Francji 0,32 euro/ 1km,
  • pokrywamy koszty za bramki wg przedstawionych rachunków – paragonów,
  • dopłata za zabranie pasażera 125 zł w jedną stronę- dotyczy przejazdy Polska- Francja-Polska.