Ogłoszenie

RZEŹNIK/Francja

35340

Region: cały kraj
Firma: Jobs Plus
Miasto: Zegerscappel
Telefon: 512 032 654
Strona www: http://jobsplus.pl/

dodano: 2018.08.29
ważne do: 2020.08.26
wyświetleń: 394

Firma JOBS+, świadcząca usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy stałej oraz tymczasowej, dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Rzeźnik
Miejsce pracy: Francja, Zegerscappel

Zakres obowiązków:
  • ubój oraz rozbiór zwierząt (wołowina i wieprzowina)
  • przygotowywanie, obróbka i filetowanie mięsa
  • ważenie, odtłuszczanie i klasyfikacja tusz
  • utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy
 Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w rzeźni
  • umiejętność obsługi maszyn do krojenia mięsa
  • znajomość typów mięs, technik cięcia i odtłuszczania mięsa
  • znajomość procedur oczyszczania, dezynfekcji mięsa oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy HACCP
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
 Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.