Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Malarz wewnętrzny z uprawnieniami na ruchome podesty

32125
Cena: 0,00 EUR (€)

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: cały kraj
Firma: rekrutacja
Ulica: Praca

dodano: 2018.03.22
ważne do: 2018.04.05
wyświetleń: 668

Szczegóły oferty:

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!
Numer certyfikatu agencji: 13276
Obecnie dla naszego francuskiego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:
  • malowanie wewnętrzne i zewnętrzne
  • praca na rusztowaniach i ruchomych podestach
  • przygotowanie powierzchni do malowania
  • malowanie drewna, płyt kartonowo-gipsowych

Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
  • uprawnienia na pracę na ruchomych podestach
  • doświadczenie w pracy na terenie Francji
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonywanych prac
  • dobra kondycja fizyczna i zdrowotna, pozwalająca na wykonanie badań wysokościowych
  • kultura osobista oraz brak nałogów
  • cierpliwość, zaangażowanie
  • mile widziana znajomośc języka francuskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ premie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie za pomocą APLIKUJ  http://hrbc.es-candidate.com/application/form/216641/2046/0/
 Informujemy, że Administratorem  podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Aktualności