Ogłoszenie

Kucharze – praca we Francji

31939

Przepisz kod z obrazka

Region: Centre
Firma: Sidrom
Telefon: 519 731 822

dodano: 2018.03.15
ważne do: 2018.04.14
wyświetleń: 725

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej, dla naszego klienta – francuskiej restauracji, rekrutujemy profesjonalistów do pracy na stanowisku:
Kucharz – praca we Francji

Zapewniamy:
• Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę podpisywaną z polską agencją pracy
• Ubezpieczenie i składki społeczne opłacone przez pracodawcę od kwoty średniej krajowej
• Pracę 5 – 6 dni w tygodniu
• Bezpłatnie zakwaterowanie i wyżywienie
• Miesięczne wynagrodzenie od 1350 euro netto + dodatkowo płatne nadgodziny

Obowiązki:
• Przygotowanie potraw kuchni francuskiej i włoskiej
• Zgodność z obowiązującymi standardami, procedurami i know-how restauracji
• Przygotowanie potraw: kuchnia zimna, kuchnia gorąca, desery, pizza
• Zgodność ze standardami HACCP
• Budowanie pozytywnych relacji w zespole

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza (kuchnia europejska)
• Wykształcenie gastronomiczne
• Mile widziane doświadczenie przy przygotowywaniu pizzy
• Znajomość j. francuskiego – warunek konieczny
• Samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: busko@sidrom.net wpisując "Kucharz - praca we Francji" w temacie wiadomości

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 7
28-100 Busko - Zdrój
tel: 41 370 8018
kom: 519 731 822