Ogłoszenie

Murarz - Francja

31934

Region: cały kraj
Firma: rekrutacja
Ulica: Praca

dodano: 2018.03.15
ważne do: 2018.03.29
wyświetleń: 695

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie.

Obecnie, dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pilnie osób do podjęcia pracy jako:
Murarz
Miejsce pracy: Francja (okolice Alp)

Obowiązki:
  •  wszelkie prace murarskie:
  •  murowanie na zaprawie klejowej
  •  murowanie cienką spoiną
  •  murowanie metodą układania pod sznurek
  •  wykonywanie prac murarskich zgodnie z rysunkiem technicznym i założeniami projektu
     prace na wysokości

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
  • francuska umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+premie
  • dodatek żywieniowy za każdy dzień pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie. http://hrbc.es-candidate.com/application/form/269699/1861/0/

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul.Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC (t.j. INTERIMAX APT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul.Głowackiego 4/9, A-TEAM RECRUITMENT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Z.Słomińskiego15/506, 00-195Warszawa ) oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.