Ogłoszenie

Pracownik winnicy

66896

Podziel się:

Brak zdjęć.

Przepisz kod z obrazka

Region: Île-de-France
Firma: Ecojob

dodano: 2024.07.11
ważne do: 2024.08.10
wyświetleń: 177

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
Stanowisko pracy:
Pracownik sezonowy - praca w winnicy
Twój zakres obowiązków:
  • zbiór winogron,
  • przycinanie krzewów,
  • składowanie gron do koszy,
  • przenoszenie do miejsca zbiórki.
Nasze wymagania:
  • dyspozycyjność na przełomie sierpień - wrzesień
  • ekipa z autem - warunek konieczny
  • gotowość na wyjazd z dnia na dzień ( koniec sierpnia , początek września)
  • chęć zdobycia nowych doświadczeń i uczestniczenia w jednym z największych francuskich wydarzeń: winobraniu.
Co oferujemy:
  • stawka 11,65€/h brutto
  • + 10% dodatków
  • francuska umowa o pracę  – prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • praca na okres 2 - 3 tygodni
  • nadgodziny +25%
  • zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu
  • wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca
  • badania lekarskie po stronie pracodawcy
Osoby zainteresowane proszę o zapisanie się za pośrednictwem storny:
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.
Oferta pracy tymczasowej