Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Pracownik budowlany-murarz, praca od zaraz Francja

62328
Cena: 0,00 EUR (€)

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: cały kraj
Firma: AS INTERIM
Telefon: 788564136

dodano: 2023.05.23
ważne do: 2023.06.22
wyświetleń: 168

Szczegóły oferty:

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko:  Murarz

Miejsce pracy: Francja/Agen

OBOWIĄZKI :

- stawianie domów od podstaw

- wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów itd.

- układanie i łączenie cegieł, pustaków i innych rodzajów materiałów ,szalowanie i zbrojenie ,wylewanie betonu

WYMAGANIA :

- minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 17,20 euro /h brutto

- możliwość pracy w dużych nadgodzinach i w soboty

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobierania zaliczek

- długofalową współpracę

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- opiekę polskiego koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com
Aktualności