Ogłoszenie

PRACA WE FRANCJI DLA MALARZA

59671

Podziel się:

Brak zdjęć.

Przepisz kod z obrazka

Region: Rhône-Alpes
Firma: JOB-NOW

dodano: 2022.11.10
ważne do: 2023.02.08
wyświetleń: 288

JOB-NOW na zlecenie EUROPA JOB, działająca jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:
Malarz

Miejsce pracy: Francja - okolice Chambery
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
  • przyrządzanie i mieszanie farb oraz zapraw malarskich
  • wykonywanie wypraw gipsowych
  • malowanie
  • szpachlowanie

Wymagania:
  • chęci do pracy
  • terminowość, dokładność, rzetelność
  • doświadczenie na stanowisku malarz
  • gotowość do pracy na terenie Francji

Oferujemy:
  • praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pomoc i opiekę polskiego koordynatora, przebywającego na miejscu
  • korzystne wynagrodzenie adekwatne do obowiązków oraz doświadczenia
  • przyjazny zespół, dobrze nastawiony do polskich pracowników
  • bezpłatne zakwaterowanie z jednoosobową sypialnią i łazienką

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.