Ogłoszenie

Poszukujemy monterów podług technicznych(podniesionych)

58627
Cena: 0,00 EUR (€) do negocjacji

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Osoba: Paula Kwiatkowska
Telefon: +33766289961
Strona www: www.cleansoft.fr/

dodano: 2022.08.27
ważne do: 2022.11.25
wyświetleń: 232

Szczegóły oferty:

DOŁĄCZ DO EKSPERTÓW CLEANSOFT

Nasz ludzki i ekspercki Dom specjalizuje się w utrzymaniu i renowacjach centrów danych (DATA CENTER) / wrażliwych pomieszczeń technicznych.
Nasz młody, dynamiczny i doświadczony zespół zintegruje Cię i przeszkoli do przyszłej bogatej, intensywnej, przyszłej pracy związanej z szybko rozwijającym się światem IT i telekomunikacji.

Pracujemy dla głównych graczy narodowych, takich jak DALKIA, RATP, RTM, EQUINIX, SCHNEIDER ELECTRIC itp.

W ramach swojego rozwoju Cleansoft poszukuje:

MONTER PODLUG TECHNICZNYCH (PODNIESIONYCH) :

To stanowisko jest oferowane na 39-godzinnej stałej umowie w Aubagne i Aubergenville tak szybko, jak to możliwe.
Poszukujemy profilu z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w wykańczaniu budynków (placoplatre, stolarstwo, układ kuchni...).
Biorąc pod uwagę swoje obowiązki, musisz mieć prawo jazdy typu B.
Twoje przyszłe misje:
Po kilku wewnętrznych sesjach treningowych, w warsztacie lub w terenie, będziesz odpowiedzialny za wykonanie następujących misji:
Przygotuj i zorganizuj plac budowy:
• Dostarcz i wnos na miejsce niezbędny sprzęt zgodnie z otrzymanym zleceniem misji, zazbezpiecz obszar pracy
Montaż lub wymiana podłogi podniesionej:
• Otwarcie podłogi, odkurzanie płyty betonowej
• Pozycjonowanie nóżek podnośnika zgodnie z predefiniowanym układem
• Cięcie, dopasowywanie i układanie podniesionych płyt podłogowych
• Wyrównanie i klinowanie podłogi
• Wycofanie się z budowy
• Udostępniony pojazd użytkowy
Twoje mocne strony:

Masz dobre umiejętności interpersonalne, dzięki czemu łatwo integrujesz się z zespołem roboczym i komunikujesz się z klientem
  • Doskonała prezentacja
  • Metodyczny i rygorystyczny
  • Zaradny
  • Sprawność manualna
  • Autonomia
  • Poczucie obowiązku
  • Solidarność i poczucie pracy zespołowej
  • Dostępnosc i pomocnosc

Dlatego nie wahaj się dłużej i wyślij swoje CV na adres contact@av-teamrh.fr oraz w kopii podaj Paule Kwiatkowska paulaoliviak@gmail.com, aby dołączyć do naszych zespołów i uczestniczyć w rozwoju Cleansoft.

Korzysci :

• Podróżuj po całej Francji,
• Wynagrodzenie zgodne z wiedzą i umiejętnościami interpersonalnymi kandydata. Waloryzacja doświadczenia,
• Kupony restauracyjne.

Aby dowiedzieć się więcej, znajdź nas na: http://cleansoft.fr/