Ogłoszenie

Operator tokarki CNC

55673
Cena: 1,00 EUR (€) do negocjacji

Przepisz kod z obrazka

Region: Rhône-Alpes
Firma: PowerJobs
Miasto: Clermont Ferrand
Telefon: 728 591 040

dodano: 2022.01.12
ważne do: 2022.02.11
wyświetleń: 219

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Oferujemy:
·      szacowany zarobek wraz z nadgodzinami od 2700 do 2800 euro netto/m-c;
·      wynagrodzenie za 152 h pracy 2500 euro netto, tj. 16,48 euro netto/h;
·      dla osób ze znajomością języka francuskiego – dodatek 100 euro netto/m-c;
·      zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/m-c;
·      darmowe zakwaterowanie;
·      opiekę polskiego koordynatora;
·      składki do ZUS-u odprowadzone od średniej krajowej;
·      stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);
·      zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
·      odzież roboczą;
·      PowerBonus – 450 zł netto za polecenie pracownika.

Zadania:
·      praca w zakładzie jako operator tokarki CNC;
·      produkcja seryjna i jednostkowa;
·      ustawianie maszyny pod daną serię;
·      obróbka elementów o dużych gabarytach; silniki do samolotów(tytan)
·      prace na podstawie rysunku technicznego;
·      praca na maszynach: DORRIES
·      sterowania: SINUMERIK 840D i NUM 1060.

Wymagania:
·      udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC;
·      znajomość rysunku technicznego;
·      umiejętność ustawiania maszyny pod daną serię produkcyjną.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW: 728 591 040
APLIKUJ: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Operator-tokarki-CNC/8292-6492-28-3b6-2619.html