Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Spawacz MAG

54711
Cena: 0,00 EUR (€)

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: cały kraj
Firma: Jobest Services
Telefon: 881411500

dodano: 2021.10.19
ważne do: 2021.11.18
wyświetleń: 293

Szczegóły oferty:

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Spawacz MAG
Miejsce pracy: Francja/Clermont-Ferrand
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Spawanie wielowarstwowe na stali konstrukcyjnej S355 metodą 135   grubość 10-20 mm. na terenie warsztatu
- Spawanie (spoiny kątowe i doczołowe )  cięcie  elementów konstrukcji przemysłowych
- Praca według planów i rysunków technicznych
WYMAGANIA :
- Kwalifikacje spawacza – QS mile widziane
- Doświadczenie 5 letnie w spawaniu metodą MAG
- Umiejętność pracy na podstawie rysunku
- Zaangażowanie i motywacja do pracy
- Aktualne certyfikat spawalnicze mile widziane
- Dbanie o bezpieczeństwo pracy - z uwzględnieniem używania specjalistycznej odzieży ochronnej
- Mile widziany  własny transport
OFERUJEMY :
- Pracę tymczasową na terenie Francji
- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem społecznym ,emerytalne, rentowe, wypadkowym
- Wymiar czasu pracy:  39 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy
- Stawka godzinowa: 18,50 euro/brutto
- Koszt zakwaterowania opłaca firma
- Wyżywienie na stołówce firmowej
- Za każdy miesiąc przepracowany ok. 2 dni urlopu płatnego
- Możliwość długotrwałej  współpracy
- Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com
Aktualności