Ogłoszenie

Elektryk budowlany

53467

Region: cały kraj
Firma: Jobest Services
Telefon: 881411500

dodano: 2021.07.08
ważne do: 2021.08.07
wyświetleń: 308

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Elektryk

Miejsce pracy: Francja/Marsylia

OBOWIĄZKI :

-wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych ,biurowych i przemysłowych.

-montaż gniazd , kontaktów , rozdzielnic i szaf

-montowanie okablowania i koryt.

WYMAGANIA :

-doświadczenie na w/w stanowisku 5 lat

-dokładność, precyzja , zaangażowanie i motywacja do pracy

-umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

-znajomość języka francuskiego ( mile widziana)

OFERUJEMY :

-prace tymczasową na terenie Francji

-umowę o pracę + ubezpieczenie

-wymiar czasu pracy:  40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy

-możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty

-godziny nadliczbowe płatne : od 36 do 43 godz. 25%, od 44 godz. 50%

-atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 15,20 euro /h brutto

-darmowe zakwaterowanie

-możliwość pobierania zaliczek

-długofalową współpracę

-pomoc przy organizacji wyjazdu

-opiekę koordynatora 7/7
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com