Ogłoszenie

Spawacz MAG 135

52619
Cena: 0,00 EUR (€) do negocjacji

Przepisz kod z obrazka

Region: Nord-Pas-de-Calais
Firma: PowerJobs sp. z o.o.
Miasto: Lille
Telefon: 728 591 040

dodano: 2021.05.04
ważne do: 2021.05.18
wyświetleń: 380

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2021;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2500 euro netto/miesiąc;
  • wynagrodzenie za 152 godziny pracy 1900 euro netto, tj. 12,50 euro netto/godz.;
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
  • dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek 100 euro netto;
  • zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto / miesiąc;
  • program rekomendacyjny – 100 euro netto za polecenie pracownika;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.
Zadania:
  • praca w zakładzie przy spawaniu elementów konstrukcji rolniczych;
  • spawanie metodą: MAG 135, 136 BW
    i FW;
  • rodzaj materiału: stal czarna.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz;
  • darmowe próbki spawalnicze
    w Katowicach przed wyjazdem
    do Francji;
  • mile widziany aktualny certyfikat
    w metodzie MAG;
  • mile widziany własny samochód.