Ogłoszenie

Malarz (Praca od Nowego Roku) - umowa polska

50496

Region: cały kraj
Firma: Ecojob
Telefon: 785 058 767

dodano: 2020.11.20
ważne do: 2021.02.18
wyświetleń: 372

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Stanowisko:  Malarz

Zakres obowiązków:

  • Prace malarskie,
  • prace wykończeniowe.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie godzinowe 11 euro brutto/h + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową,
  • nadgodziny płacone dodatkowo:
  • - od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %
  • - od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %
  • zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
  • wynagrodzenie wypłacone 10tego każdego kolejnego miesiąca,
  • opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty badań lekarskich,
  • pokrywamy koszty przejazdu: Francja – Polska,
  • pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy.

ZAPEWNIAMY:

  • zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem,
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.
 Oczekiwania:
  • dobra kondycja fizyczna,
  • doświadczenie,
  • mile widziane - prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd,
  • mile widziana znajomość j. francuskiego.

Prosimy o wysłanie CV na adres joanna.nieznanska@ecojob.pl tel. 785 058 767

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.