Ogłoszenie

Płytkarz-glazurnik Francja

49931

Region: cały kraj
Firma: Jobest Services
Telefon: 881411500

dodano: 2020.10.09
ważne do: 2020.11.08
wyświetleń: 332

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko:  Płytkarz-glazurnik
 Miejsce pracy: Francja/Strasbourg

 OBOWIĄZKI :

- przygotowanie podłoża i podkładu (poziomowanie, wygładzanie nierówności)

- układanie płytek na klej

- silikonowanie/fugowanie

- dbanie o porządek na miejscu pracy

WYMAGANIA :

 - minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności

-  umiejętność pracy w zespole

-  mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 15,00 euro /h brutto

-możliwość pobierania zaliczek

-pomoc przy organizacji wyjazdu

-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com