Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Kucharz - praca od grudnia

49918
Cena: 13,60 EUR (€)

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: Rhône-Alpes
Firma: ATERIMA WORK
Miasto: departament Sabaudia
Telefon: 123411702

dodano: 2020.10.08
ważne do: 2020.10.22
wyświetleń: 59

Szczegóły oferty:

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.
U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia.

Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:  Kucharz - praca od grudnia

Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od połowy grudnia
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego lub j.angielskiego
Obowiązki:
  • samodzielne przygotowanie tradycyjnych dań kuchni francuskiej
  • dbanie o porządek i czystość
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową do połowy kwietnia 2021 z możliwością przedłużenia
  • 13,60 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
  • bezpłatne zakwaterowanie i śniadania
  • odzież do pracy
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji
Aktualności