Ogłoszenie

Pomocnik budowlany-praca przy rozbiórkach

49600

Region: cały kraj
Firma: Jobest Services
Telefon: +48 881411500

dodano: 2020.09.16
ważne do: 2020.10.16
wyświetleń: 441

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko:  Pomocnik budowlany-praca przy rozbiórkach

 Miejsce pracy: Francja/Sevrier

OBOWIĄZKI :

- robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, usuwanie starej nawierzchni

-prace przy rozbiórkach ( prace wyburzeniowe, demontażowe)

- prace porządkowe na budowie

 WYMAGANIA :

- dobry stan zdrowia

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 11,00 euro /h brutto

-możliwość pobierania zaliczek

-pomoc przy organizacji wyjazdu

-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com