Ogłoszenie

Szlifierz odlewów żeliwnych

49035

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: Ecojob
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 61-616
Ulica: Garbary, 35/5
Telefon: 785550732

dodano: 2020.08.10
ważne do: 2020.08.24
wyświetleń: 124

Szczegóły oferty:

Stanowisko:  Szlifierz odlewów żeliwnych
Miejsce pracy: Francja- LA GACHE, 38530 BARRAUX

Zakres obowiązków:
  • szlifowanie odlewów żeliwnych - dużych elementów,
  • Wykańczanie odlewów, obcinanie zalewek ( oddzielanie układu wlewowego, wykończenia, szlifowanie);
  • Obrabiane części mają miedzy 100 kg a 7 ton- firma zapewnia na miejscu szkolenie z suwnicy
  • Obróbka plastyczna: okrawanie, skrobanie;
  • Uporządkowanie części w zbiorniku specjalnie do tego przeznaczonym;
  • Sortowanie odpadów w zależności od gatunków żeliwa;
  • Sprawdzenie zgodności z wymaganiami materiału i EPI (indywidualnego wyposażenia ochronnego);
Oferujemy:
  • wynagrodzenie godzinowe 10,50 brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową
  • wynagrodzenie miesięczne ok. 8500 tys złotych netto
  • możliwość nadgodzin:
  • - od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %
  • - od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %
  • zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
  • wynagrodzenie wypłacone do 10 tego każdego kolejnego miesiąca,
  • opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty badań lekarskich,
  • dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,
  • pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy

ZAPEWNIAMY:

  • zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
Oczekujemy:
m.in, 5 lat doświadzcenia na stanowisku SZLIFIERZA ODLEWÓW ŻELIWNYCH
własny samochód- warunek konieczny dojazdy do pracy autem lub autem drugiego pracownika
mile widziana znajmosć j. francuskiego,
świetna kondycja fizyczna