Ogłoszenie

Hydraulik Francja

47375

Region: cały kraj
Firma: EastGate Recruitment
Miasto: Wlk. Brytania / UK
Kod pocztowy: Praca - Za

dodano: 2020.05.01
ważne do: 2020.05.31
wyświetleń: 278

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy we Francji

Miejsce pracy: Tuluza

Stanowisko: hydraulik/monter ogrzewania

 Zakres obowiązków:
prace hydrauliczne i montaż ogrzewania w nowych blokach mieszalnych

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Stawka godzinowa:
10,03 eur brutto/godzinę + premia za dotrzymanie kontraktu 10 %  płatna co miesiąc + premia urlopowa 10 %  płatna co miesiąc- co daje stawkę godzinowa około 12, 13 eur brutto/godzinę

Dla pracowników mówiących po francusku:
 10,50 eur brutto/godzinę + premia za dotrzymanie kontraktu 10 %  płatna co miesiąc + premia urlopowa  10 % płatna co miesiąc- co daje stawkę godzinowa około 12, 70  eur brutto/godzinę

Po przepracowaniu pełnego miesiąca pracownicy dostawać będą zwrot kosztów transportu Polska-Francja w wysokości 47 eur brutto wraz z wynagrodzeniem.

Ilość godzin: 35 godzin + około 5 nadgodzin tygodniowo

Czas trwania kontaktu: od 9/09/2019- do końca grudnia 2019

poszukujemy pracowników do 2 ekip:

Ekipa nr 1:
4 osoby  w tym 1 mówiąca po francusku

Ekipa nr 2
2 – osoby w tym 1 mówiąca po francusku

Poszukujemy osób z samochodem. Kierowcy będzie płacona kilometrówka.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres emailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Hydraulik Francja"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji