Ogłoszenie

Monter płyt kartonowo-gipsowych

43911

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs Sp. z o.o.
Miasto: Najpierw wybierz województwo...
Kod pocztowy: 40-094
Telefon: 735993356

dodano: 2019.10.15
ważne do: 2019.11.14
wyświetleń: 272

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul Słowackiego 13, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla francuskiego pracodawcy poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref. V/M/10/19
lokalizacja: Alpy francuskie

Zadania:
  • praca wewnątrz budynków przy montażu płyt kartonowo- gipsowych (ścianki, sufity).

Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany;
  • umiejętność montażu ścianek i sufitów z karton gipsów;
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem;
  • mile widziane ekipy z własnym autem.

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową na pełen etat;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2100 - 2500 euro netto/miesiąc;
  • stawka godzinowa 11 euro netto;
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
  • zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/miesiąc - w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji;
  • dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek 100 euro netto;
  • program rekomendacyjny - 100 euro netto - za polecenie pracownika;
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto - po dwóch miesiącach pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.
telefon: 735993356