Ogłoszenie

Monter konstrukcji stalowych z j. francuskim - budowa

42973

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs Sp. z o.o.
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-094
Ulica: Słowackiego 13
Telefon: +48728591040

dodano: 2019.09.03
ważne do: 2019.10.03
wyświetleń: 378

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych z j. francuskim (budowa)
Numer ref. MKS/9/9
lokalizacja: Franche-Comte

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca na budowie przy montażu konstrukcji stalowych (hale, magazyny itp.)

WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako monter
  • znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę na pełen etat
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2500 - 3200 euro netto/miesiąc
  • wynagrodzenie 1800 euro netto/152 godziny tj. około 11,84 euro netto/godz.
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • darmowe zakwaterowanie
  • opłacony i zorganizowany transport z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto - po dwóch miesiącach pracy
  • dodatek dla osób z j. francuskim do 100 euro netto/miesiąc
  • premia za polecenie osoby 100 euro netto
  • zapewniona odzież robocza

Mail: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Tel.: 728591040