Ogłoszenie

Kafelkarz/Monter wykładzin/Malarz

42792

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs Sp. z o.o.
Telefon: 735993356

dodano: 2019.08.23
ważne do: 2019.09.22
wyświetleń: 214

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

lokalizacja: La Rossiere, Francja
Zadania:
  • praca przy kafelkowaniu ścian, podłóg,
  • przygotowywanie powierzchni,
  • montaż wykładzin dywanowych oraz linoleum, docinanie materiału wg wskazanego wymiaru praca głównie w hotelach,
  • prace malarskie,
  • przygotowanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie,
  • przygotowanie gruntowników i farb,
  • malowanie powierzchni ścian, sufitów, elewacji, pokrycia dachów, stolarki i ślusarki budowlanej, konstrukcji i elementów metalowych, konstrukcji i elementów drewnianych,
  • malowanie napisów i elementów ozdobnych i innych.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie jako kafelkarz,
  • udokumentowane doświadczenie jako monter wykładzin,
  • udokumentowane doświadczenie jako malarz,
  • doświadczenie w montowaniu wykładzin,
  • zorientowanie na estetykę wykonania.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie 1900 euro/netto za 152 godziny tj. około 12,50 netto/godz.
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
  • zapewniona odzież robocza.
E-mail: k.zasada@powerjobs.pl
Tel.: 735993356