Ogłoszenie

Operator dźwigu - Francja

42655

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs Sp. z o.o.
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-094
Ulica: Słowackiego 13
Telefon: 735993326

dodano: 2019.08.14
ważne do: 2019.09.13
wyświetleń: 368

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Operator dźwigu
lokalizacja: Alpy francuskie
Numer ref. ODŹ/09/19

Obowiązki:
  • obsługa żurawia wieżowego Potain (IGO21, MD238, MD310, MDT98, MDT178, MDT218, MDT219)
  • Wykonywanie prac związanych z obsługą dźwigu na budowie
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku operator dźwigu
  • aktualne uprawnienia do obsługi dźwigu
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie podstawowe 2100 euro netto/ 152 godziny
  • możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa
  • darmowe zakwaterowanie
  • dla osoby ze znajomością języka francuskiego 100 euro
  • zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/miesiąc - w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji,
  • program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
  • po przepracowaniu 2 miesięcy - zwrot kosztów przejazdu Polska-Francja w wysokości 50 euro,
  • opieka polskiego koordynatora
  • zapewniona odzież robocza
Zapraszamy do aplikowania!

Mail: k.zasada@powerjobs.pl
Tel.: 735993356