Ogłoszenie

Monter płyt kartonowo-gipsowych

42556

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs Sp. z o.o.
Telefon: 735993356

dodano: 2019.08.07
ważne do: 2019.09.06
wyświetleń: 300

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:
Monter płyt k/g
Numer ref. V/M/08/19
Miejsce:Alpy Francuskie
Zadania:
  • praca wewnątrz budynków przy montażu płyt kartonowo- gipsowych (ścianki, sufity).
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany;
  • umiejętność montażu ścianek i sufitów z karton gipsów;
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem;
  • mile widziane ekipy z własnym autem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - projekt długoterminowy;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość pracy w nadgodzinach - szacowany zarobek 2100 - 2500 euro netto;
  • stawka godzinowa 11 euro netto;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.