Ogłoszenie

Elektryk (Pracownik Tymczasowy)

41639

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: Ecojob
Telefon: 785550732

dodano: 2019.06.14
ważne do: 2019.06.28
wyświetleń: 211

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko:                            ELEKTRYK
Miejsce pracy:                         Francja, departament: Górna Sabaudia
Wakaty:                                   3
Rozpoczęcie pracy:     od zaraz

Główne zadania :
  • Montaż i instalacja urządzeń elektrycznych,
  • Podłączanie kabli, wykuwanie otworów,
  • Instalacja gniazd i rozgałęźników,
  • Okablowanie sieci przewodów,
  • Kładzenie kabli w domach mieszkalnych.

Oczekiwany profil :
  • Doświadczenie na stanowisku ELEKTRYK,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego,
  • Mile widziane auto – ale nie jest to warunek konieczny ( Klient zapewnia auto na dojazdy do pracy)
  • Wymagane prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową:  od 11 € do 12,50 € brutto za godzinę pracy,

  • !!! STAWKA DO NEGOCJACJI dla kandydata z komunikatywną znajomością języka francuskiego oraz wyjazd własnym autem ( pokrywamy koszty przejazdu).

  • + 10% stawki godzinowej - zaliczka za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),

  • + 10% stawki godzinowej - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),

  • Dodatek żywieniowy: 8,40 € netto za przepracowany dzień,

  • PŁATNE NADGODZINY:
  • od 36 godziny w tygodniu: + 25 % stawki podstawowej,
  • od 44 godziny w tygodniu: + 50 % stawki podstawowej,

  • Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.