Ogłoszenie

Frezer Programista CNC

41454

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: Ecojob
Telefon: 785550732

dodano: 2019.06.05
ważne do: 2019.06.19
wyświetleń: 120

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
STANOWISKO :                       FREZER - PROGRAMISTA CNC

Rozpoczęcie pracy:                 OD ZARAZ

Miejsce pracy:                        Souffenheim, dep. Dolny Ren ( 67 )

Główne zadania:

  • Programowanie maszyny ICO-NUM,
  • Praca zgodnie z planem,
  • Praca z frezarką CNC.

Oczekiwany profil:
  • Min. 4 - 5 lat  doświadczenia na stanowisku:  frezer / tokarz,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego: czytanie i interpretacja,
  • Znajomość j. francuskiego: przynajmniej słownictwo związane z pracą w celu wypełnienia list kontrolnych, lub angielskiego lub niemieckiego,
  • Znajomość języka programowania NUM będzie dodatkowym dużym atutem,
  • Sprawne posługiwanie się przyrządami mierniczymi,
  • Odpowiedzialność na stanowisku pracy,
  • Dobra organizacja pracy i autonomia,
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna: praca z ciężkimi sprzętami mechanicznymi,
  • Zdolność do pracy w hałasie i kurzu ,
  • Mile widziany własny samochód – ze względu na dojazd: kwatera – miejsce prac
( pokrywamy koszty przejazdu)

Oferujemy:
  • polską umowę o pracę na czas określony,
  • proponowana całkowita stawka godzinowa: 14,52 euro brutto za godzinę ( w tym 10 % stawki  - dodatek urlopowy + 10 % stawki dodatek na koniec misji)
  • nadgodziny: naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:
od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej,
- od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • zwracamy koszty przejazdy Polska - Francja - Polska 0,50 gr/1km, na terenie Francji 0,32 euro/ 1km,
  • pokrywamy koszty za bramki wg przedstawionych rachunków – paragonów,
  • dopłata za zabranie pasażera 125 zł w jedną stronę- dotyczy przejazdy Polska- Francja-Polska.