Ogłoszenie

Monter konstrukcji stalowych - budowa

41419

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-094
Ulica: Słowackiego 13
Telefon: 728591040

dodano: 2019.06.03
ważne do: 2019.07.03
wyświetleń: 354

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH(Budowa)
LOKALIZACJA: FRANCJA
region: FRANCHE COMTE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca na budowie przy montażu konstrukcji stalowych(hale, magazyny itp.)

WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako monter

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
  • umowa o pracę
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2500 - 3200 euro netto/miesiąc
  • opłacony i zorganizowany transport z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy
  • zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto – po dwóch miesiącach pracy
  • wynagrodzenie 1800 euro netto/152 godziny tj. około 11,84 euro netto/godz.
  • dodatek dla osób z j. francuskim do 100 euro netto/miesiąc
  • premia za polecenie osoby 100 euro netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • zapewniona odzież robocza
 CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl