Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Spawacz MAG - spawanie warstwowe

41284
Cena: 0,00 EUR (€)

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs
Telefon: 728591040

dodano: 2019.05.28
ważne do: 2019.06.27
wyświetleń: 530

Szczegóły oferty:

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG – spawanie warstwowe
LOKALIZACJA: FRANCJA okolice CLERMONT FERRAND

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca na zakładzie przy spawaniu elementów konstrukcji stalowych.
  • blachy od 15mm do 40mm – spawanie warstwowe
  • rodzaj materiału: stal czarna
  • spawane metodą MAG 135

WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz lub ślusarz/monter
  • darmowe próbki spawalnicze w Katowicach przed rozpoczęciem pracy we Francji

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
  • umowa o pracę
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 -2500 euro netto/miesiąc
  • zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
  • wynagrodzenie 2000 euro netto/152 godziny tj. około 13,15 euro netto/godz.
  • dla osoby z własnym samochodem dodatek 100 euro/miesiąc
  • dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
  • dodatkowe 100 euro netto za polecenie osoby
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • zapewniona odzież robocza
 CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Aktualności