Ogłoszenie

Monter płyt G/K (Pracownik Tymczasowy)

41070

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: Ecojob
Telefon: 785550732

dodano: 2019.05.17
ważne do: 2019.05.31
wyświetleń: 161

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
 Poszukujemy kandydata na stanowisko:                    Monter płyt G/K

Miejsce pracy:                                                            Departament 22 (Côtes-d’Armor)

Termin rozpoczęcia pracy:                                od zaraz

 Główne zadania :
  • montaż płyt G/K,
  • prace wykończeniowe.

Oczekiwany profil:
  • doświadczenie na stanowisku montera płyt G/K,
  • wymagany własny samochód.

Pracując z nami gwarantujemy:
  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę godzinową: 10 € brutto/h,
  • dodatek żywieniowy 6,50 € netto,
  • ilość w godzin w m-cu: ok. 156 H w tym 16 nadgodzin.
  • wynagrodzenie netto ok.7 200 zł - 7 500 zł netto
  • ,+ 10% wynagrodzenia brutto - ekwiwalent urlopowy (wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • + 10% wynagrodzenia brutto - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • dodatkowo płatne nadgodziny: +25% od 36h tygodniowo, +50% od 44h tygodniowo,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.
  • możliwość nadgodzin.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".