Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

SPAWACZ MAG/ŚLUSARZ – (praca na zakładzie)

41065
Cena: 0,00 EUR (€)

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: cały kraj
Firma: PowerJobs

dodano: 2019.05.17
ważne do: 2019.06.16
wyświetleń: 72

Szczegóły oferty:

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG/ŚLUSARZ  – (praca na zakładzie)
LOKALIZACJA: FRANCJA/ LOTARYNGIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca na zakładzie przy montażu i spawaniu elementów konstrukcji stalowych
  • praca na podstawie rysunków technicznych
  • spawanie elementów metodą MAG
  • prace ślusarskie

WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz/monter
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność spawania elementów metodą MAG(certyfikaty nie są wymagane)

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
  • umowa o pracę
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2400 do 2700 euro netto/miesiąc
  • wynagrodzenie podstawowe 2100 euro netto/152 godziny tj. 13,80 euro netto/godz.
  • zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
  • dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
  • dla osób z własnym samochodem zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc
  • dodatkowe 100 euro netto za polecenie osoby
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • zapewniona odzież robocza
CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl