Ogłoszenie

Cieśla dachowy (Pracownik Tymczasowy)

41048

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: Ecojob
Telefon: 785550732

dodano: 2019.05.16
ważne do: 2019.05.30
wyświetleń: 165

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
Stanowisko: Cieśla dachowy
Lokalizacja: Francja (region Owernia)
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Główne zadania:
  • przygotowanie i składanie konstrukcji szkieletowej z drewna
  • pokrycie dachówką lub blachą stalową
  • izolacja poddasza
  • montaż paneli fotowoltaicznych
Oczekiwany profil:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku: cieśla dachowy - stolarz, min. 2 lata
  • podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • prawo jazdy
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego
Pracując z nami gwarantujemy:
  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę godzinową:  12 € brutto za godzinę pracy,
  • dodatek żywieniowy 9,20 euro netto za przepracowany dzień
  • + 10% stawki godzinowej - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • + 10 % stawki godzinowej – ekwiwalent urlopowy ( wypłacany raz w m-cu z wynagrodzeniem),
  • - od 36 godziny w tygodniu: + 25 % stawki podstawowej,
  • - od 44 godziny w tygodniu: + 50 % stawki podstawowej,
  • bezpłatne zakwaterowanie.
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".