Ogłoszenie

Poszukujemy pracowników do budowy ogrodów

40919

Region: cały kraj
Firma: INTERIMAX
Miasto: Francja

dodano: 2019.05.09
ważne do: 2019.06.08
wyświetleń: 382

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Dla naszeglo Klienta poszukujemy obecnie kandydatów do stworzenia terenów zielonych wokół nowych osiedli mieszkaniowych.

Branża: Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
Kraj: Francja
Region / województwo: Ile-de- France
Miejsce pracy / miejscowość: Paryż i okolice

Zadania:
  • prace murarskie (małe nawierzchnie): ścieżki, krawędzie trawników, ściany ogrodowe, betonowe alejki ogrodowe
  • sadzenie drzew, krzewów i klombów
  • formowanie roślin, cięcie żywopłotów, krzewów i roślin owocowych, pielenie
  • praca fizyczna
Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • pracę w nadgodzinach płatną +25% do stawki
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
  • doświadczenie przy w/w czynnościach
  • dbanie o estetykę wykonania
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/pracownik-terenow-zieleni-pracownik-fizyczny/
Przyjmuję do wiadomości, że:
  1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
  2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
  3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych  usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
  4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
  5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
  6. Podanie danych jest dobrowolne.