Praca kelner z językiem francuskim! Restauracja 3*** Michelin!

39838
Cena: 10,00 EUR (€)

Podziel się:

Brak zdjęć.

Przepisz kod z obrazka

Region: Pays de la Loire
Firma: IPF
Miasto: Bordeaux
Kod pocztowy: brak
Ulica: Ratajczaka, 19
Telefon: 504402991

dodano: 2019.03.15
ważne do: 2019.05.14
wyświetleń: 322

Dla naszego klienta znajdującego się we Francji Agencja pracy IPF Jobs S.A szuka pracowników na stanowisko:

KELNER z jęz. Francuskim!
W prestiżowej restauracji!
 (3 gwiazdki Michelin)

ZADANIA:
-obsługa gości
-zbieranie zamówień
-podawanie dań

WYMAGANIA:
-bardzo dobry francuski
-mile widziane doświadczenie
-dobra prezencja

Oferujemy:
-Umowę o pracę francuską ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne, umowa liczy się do stażu pracy)
-Atrakcyjne wynagrodzenie + płatne więcej nadgodziny od 10-15 euro brutto!
-Posiłki restauracyjne
-Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
-Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
-Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
-Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
-Pracę w polskim zespole
-Zorganizowany transport i zakwaterowanie
-Bezpłatny i zorganizowane dojazdy do pracy
-Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
-Wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI W CV!!!
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.”